Kurumsal

Kurumsal

Öge Söve - Denizli Mantolama

Yeni çağın gerekliliği ile uygun materyalleri birleştiren Öge Söve, esaslı cephe kaplama malzemeleri üretmek amacıyla kurulmuştur.  

Kendi imalat haznesinde bulundurduğu cephe panelleri, desenli dış cephe panelleri ve kaidelerle yeni nesil dekorasyon fikirlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.  İnşaat sektörünün medeniyet habercisi binalara mimarı formları gerçekleştirmek için yola çıkmıştır. 

Yenilikçi bakış açısıyla, teknolojinin önde gelen kolaylık ve konforunu sağlayan dayanıklı yapılara imza atmayı hedefleyen firmamız, başarılı projeleriyle sağlam adımlar atmayı sürdürmektedir. 

Yeni mimarı akımları yöneterek, sektörümüzün ihtiyaç duyulan kaliteli cephe kaplamalarını üretmek hayaliyle çıktığımız bu yolda kalıcı bir yer edinmenin gururunu yaşamaktayız. 

 Yapıları dekoratif, şık görünümlerle bezemek için yaratıcı çözümlerimiz ve kolektif çalışmalarımız ile hayal edilenleri gerçekleştiriyoruz. 

Fark yaratan dış cephelerle kültürel mirasımıza katkı sağlayan yapılar inşa etmeye devam edeceğiz.  Global dünyanın gereksinimlerine patentli ürünlerimiz ve tasarımlarımızla ışık tutacağız.  Tarihi dokulara zarar vermeden yeniliklerle şehirlerin yaşam kalitesini arttırmak için hizmetinizdeyiz….